XIII Niedziela zwykła (30.06.2024)

  1. W naszej wspólnocie parafialnej witamy ks. Macieja Waltera, który zastępuje ks. Pawła do 14.07.
  2. Przypominamy, że w czasie wakacyjnym ostatnia msza niedzielna jest przesunięta z godz. 17:00 na 20:30.
  3. Dzisiaj ostatnie Nabożeństwo ku czci Najśw. Serca P. Jezusa po Mszy o godz. 10:30.
  4. W nadchodzącym tygodniu: w I czwartek miesiąca modlitwa o powołania do służby Bożej podczas Mszy Świętej o godz. 18:00 i podczas adoracji, która potrwa do godz. 21:00. W I piątek spowiedź dla wszystkich od godz. 17:00, a po Mszy wieczornej adoracja do godz. 21:00; w I sobotę miesiąca Godzinki maryjne o 6:30, a po Mszy porannej nabożeństwo wynagradzające wg życzenia Matki Bożej z Fatimy.
  5. Ks. Paweł odwiedzi chorych zgodnie z zapowiedzią 30 lipca, odwiedziny chorych ze stałej listy ks. Szymona w pierwszy piątek 5 lipca od godz. 8 rano. Prosimy o informacje dotyczące nieobecności chorych w dniu odwiedzin.
  6. Członków wspólnoty Apostolstwa  Pomocy Duszom Czyśćcowym zapraszamy na comiesięczne spotkanie w I poniedziałek miesiąca, tj. 01 lipca, o godz. 17:30. Rozpoczęcie różańcem, po nim, o godz. 18:00 Msza Święta.
  7. Grupa Zielono-Żółta serdecznie zaprasza na XX Pieszą Pielgrzymkę na Jasną Górę w dniach 21-31 lipca br. Wszelkie informacje, szczegóły i możliwość kontaktu – za pośrednictwem strony internetowej www.pielgrzymka.bydgoszcz.pl
  8. W tym tygodniu wspominamy w Kościele: w poniedziałek – św. Ottona bpa, w środę Święto św. Tomasza Ap., w czwartek – św. Elżbietę Portugalską, w piątek – św. Marię Goretti dz. i m., w sobotę – bł. Marię Teresę Ledóchowską dz.
  9. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Przewodnik Katolicki zawiera dziś dodatek – modlitewnik „5 minut z Bogiem” na lipiec, do odbioru w zakrystii.
  10. Wszystkim drogim Parafianom i Gościom życzymy błogosławionej niedzieli i udanego tygodnia, a dzieciom, młodzieży i tym, którzy korzystają z urlopów – dobrych i bezpiecznych wakacji!