Rekolekcje Ewangelizacyjne 2022

W tym roku trwają w dniach 06-09 listopada (od niedzieli do środy). Prowadzi je ks. dr Radosław Siwiński wraz z ekipą Braci i Sióstr Miłosiernego Pana z Koszalina (z Domu Miłosierdzia).

Ks. Radosław i ekipa z Domu Miłosierdzia to doświadczeni ewagelizatorzy. Od lat w diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej prowadzą: Ewangelizację Nadmorką, Ewangelizację Wioskową oraz Karawanę Bożego Miłosierdzia.

Podczas rekolekcji będzie dodatkowa Msza Święta o godz. 10:30, a Msze wieczorne przesuwany z godz. 18:00 na 19:00. Także nabożeństwo różańcowe z wymieniankami za zmarłych będzie w dniach rekolekcji o godz. 18:30.

W poniedziałek, wtorek i środę w ramach tych rekolekcji zapraszamy na trzy wyjątkowe wieczory modlitwy, świadectwa i doświadczenia Boga Żywego:
– w poniedziałek (7 XI) po wieczornej Eucharystii będzie adoracja Miłosiernego Pana z okazją do sakramentu pojednania i do modlitwy wstawienniczej;
– we wtorek (8 XI) – ewagelizacyjna procesja z Jezusem Eucharystycznym ulicami parafii;
– w środę (9 XI) – modlitwa uwielbienia i zawierzenia owoców rekolekcji oraz AGAPA – braterska uczta na koniec,

ZAPRASZAMY: Przyjdź! Twoje miejsce jest tu, przed Panem, który Cię stworzył, bo Cię kocha i pragnie dla Ciebie pełni życia! Przyprowadź ze sobą tych, którzy potrzebują dotyku Miłości.