Ogłoszenia na XXXII Niedzielę zwykłą (06.11.2022 r.)

 1. Cieszymy się obecnością ks. Radosława i całej ekipy rekolekcyjnej: Braci i Siostry Miłosiernego Pana z Domu Miłosierdzia w Koszalinie. Nasze doroczne rekolekcje potrwają do środy, Msze Święte o 10:30 i 19:00 (przesunięta z 18:00), także różaniec z wymieniankami za zmarłych w poniedziałek i wtorek będzie o 18:30. W poniedziałek po Mszy wieczornej będzie adoracja Miłosiernego Pana z okazją do spowiedzi (będą zaproszeni spowiednicy) i z modlitwą wstawienniczą. Prośmy Ducha Świętego o piękne i obfite owoce rekolekcji i przyprowadźmy na nie zwłaszcza tych, których dawno tu nie było!
 2. Od soboty (05.11.) kolejna grupa rozpoczęła rekolekcje Oddanie33, aby w dniu 8 XII – w Urocz. Niepokalanego Poczęcia NMP zakończyć je osobistym zawierzeniem Maryi. Można jeszcze dzisiaj dołączyć do tej grupy. Jeśli ktoś pragnie, kontakt z Anią Maćkowską, która koordynuje to dzieło, jest w pisemnej wersji ogłoszeń (tel. 668 810 758).
 3. Przypominam o spotkaniach formacyjnych: dla rodziców dzieci I-komunijnych i rodziców kandydatów do bierzmowania – w dzisiejszą niedzielę na Mszy o 12:00 i po niej, a dla kandydatów do bierzmowania – rozpocznie się Mszą o 17:00.
 4. Członków Apostolstwa Pomocy Duszom Czyśćcowym oraz wszystkich zaangażowanych w modlitwę za te duszę zapraszamy w I poniedziałek miesiąca, 7.11. na modlitwę o godz. 18.30. Poprzez litanie do zmarłych będziemy prosić o ulgę dla cierpiących dusz, szczególnie tych polecanych wypominkach.
 5. W piątek, 11 listopada, będziemy świętować 104 rocznicę Niepodległości. Msza Święta w intencji Ojczyzny o 10:30. Pamiętajmy o udekorowaniu naszych domów flagami narodowymi. W ten sam piątek będzie także comiesięczna Msza wotywna ku czci Ducha Świętego i o uzdrowienie wszystkich obecnych o godz. 18:00, tym razem bez dodatkowej modlitwy po Mszy.
 6. W sobotę, 12 XI zapraszamy na kolejną randkę małżeńską do kawiarenki o godz. 20:00.
 7. W ramach trwającego Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej serdecznie zapraszamy na tradycyjne już, wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych w naszej parafii, w przyszłą niedzielę, 13 listopada o godzinie 18.00. Przyjdźmy całymi rodzinami, zabierzmy przyjaciół, znajomych. Zaprasza Diakonia Społeczna. Bogaty program TKCH jest opublikowany na wielkim plakacie w gablocie i na ulotkach.
 8. W przyszłą niedziele obchodzić będziemy w całym Kościele Dzień Ubogich. Nasz PZ Caritas zaprasza na obiad osoby samotne i ubogie z naszej parafii o 13:00. Prosimy o wsparcie tego dzieła – malutka puszka z logo Caritas stoi przy ołtarzu św. Jana Pawła II.
 9. Rodziców młodzieży, która wyrusza z naszą parafią na ŚDM do Lizbony w sierpniu 2023 r. zapraszamy na spotkanie informacyjne w czwartek, 17.11.  o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa.
 10. W kościele św. Antoniego dziś „Zaduszki muzyczne” o godz. 19:00. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 11. Polecamy Przewodnik Katolicki. W nim m.in.:  Kiedy umiera rodzic, z którym miało się trudne relacje: dorosłe dziecko często doświadcza wielu skrajnych emocji. Jak zmierzyć się z bagażem nieprzebaczenia – wyjaśnia psycholog i psychoterapeutka. Na ekrany kin powraca postać kardynała Wyszyńskiego. Film „Prorok” to opowieść o Prymasie, który po latach internowania ponownie staje na czele Kościoła w Polsce.