Katecheza Przedmałżeńska z praktyczną i profesjonalną nauką tańca w naszej parafii

Wbrew współczesnym opiniom i statystykom szczęśliwe życie małżeńskie i rodzinne jest jak najbardziej możliwe. Potrzeba tylko właściwego zaangażowania, aktywnej postawy wobec podjętej decyzji o małżeństwie a także rzetelnej wiedzy na temat relacji międzyludzkich. Na naszym kursie proponujemy ciekawą formę katechez prowadzonych warsztatowo przez małżonków z wieloletnim stażem, na co dzień zajmujących się problematyką małżeńską, psychologa i lekarza.

Wyjątkową formą budowania bliskości i poznawania drugiego człowieka jest TANIEC, będący w programie naszych spotkań. Wiemy, jak ważny i często stresujący bywa na weselu pierwszy taniec Pary Młodej. To tradycyjny i niezbędny element każdego wesela. To także jedyny taniec, w którym Państwo Młodzi obserwowani są od początku do końca. Dlatego tak ważne jest, aby się do niego dobrze przygotować. Proponujemy naukę walca wiedeńskiego, angielskiego oraz praktycznego discofoxa.

Całkowity koszt kursu (10 spotkań) wynosi 300 zł od osoby. Warunkiem uczestnictwa w spotkaniach jest wpłacenie zaliczki w wysokości 100 zł do 10 października br., a pozostałej kwoty do 18 października.

Parafia Rzymskokatolicka p.w. św. Maksymiliana Kolbego
ul. Kolibrowa 5; 85-431 Bydgoszcz

Numer konta: 24 1240 1183 1111 0010 0410 7748  (bank PeKaO SA) z dopiskiem: „kurs z tańcem” i dane osób.
Wpłatę należy potwierdzić ZGŁOSZENIEM w mailu (parafia@mkolbe.bydgoszcz.pl) wraz z danymi uczestników (imię, nazwisko, telefon kontaktowy).

Spotkania odbywają się w kawiarence, w poniedziałki w godz. 18:45-21:15 wg poniższego planu:

Październik: 10, 17, 24; Listopad: 07, 14, 21, 28; Grudzień: 05, 12, 19.

LICZBA UCZESTNIKÓW OGRANICZONA (ze względu na ograniczenia parkietu)

Na same katechezy (bez kursu tańca) możemy przyjąć więcej osób. Szczegóły na temat odpłatności – w kontakcie indywidualnym – mailowo lub telefonicznie.