Msza online – w wakacje NIE!

W okresie wakacyjnym nie będzie transmisji Mszy Świętej z naszego kościoła.

Zdrowych zachęcamy do przyjścia do kościoła i uczestniczenia na żywo, tak jak należy.

Chorych odsyłamy do transmisji telewizyjnych albo radiowych.

Youtube

 

 

 

UWAGA!
Prawidłowe uczestnictwo w liturgii transmitowanej musi dziać się na żywo, czyli w czasie rzeczywistym. Nie jest uczestniczeniem w liturgii odtwarzanie transmisji Mszy, która została nagrana wcześniej i wciąż jest dostępna w Internecie.
Jeśli więc ktoś nie zdąży na transmisję na żywo z naszej parafii, powinien spośród tylu dostępnych w mediach wybrać inną liturgię transmitowaną w czasie rzeczywistym, z którą mógłby się duchowo łączyć.

Poniżej link do strony z bogatym wyborem Mszy Świętych on-line transmitowanych w różnych godzinach.
https://msza-online.net/msze-swiete-na-zywo-po-polsku/